Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Duru Beytepe’de geri sayım başladı! 25 bin TL peşinatla daireniz hazır!

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığında Ankara’nın yükselen değeri Beytepe’de sektöre kazandırılan Duru Beytepe’de geri sayım başladı.

Anında tapu teslimi imkânı sunulan Duru Beytepe projesi Ankara’nın Beytepe mevkiinde 47 bin 276 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılıyor.

Duru Beytepe projesi hakkında konuşan Tona Yapı Ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal proje için geri sayımın başladığını söyledi.

Hem sosyal olanakları hem de ödeme planları ile göz dolduran proje hakkında konuşan İlhan Erdal,

“Ödeme planları kampanyamızda oldukça keyifli vaziyette. Teslime oldukça az süre kalmasına rağmen avantajlı kampanyalarımız devam ediyor. Şu anda Ankaralıları peşinat derdinden kurtararak, sadece yüzde 5 peşin ile ev sahibi yapacağımızı iddia ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzersiz bir yaşam deneyimine ‘merhaba’ deyin!

“Bizim Mahallenin Çocukları” Sloganı ile yola çıktıklarını anımsatan İlhan Erdal şunları kaydetti:

“Modern yaşamın alternatifsiz yeni projesi Duru Beytepe, konforlu bir yaşamı doğanın duru güzelliğiyle sizlere sunuyor. İçinizi ısıtacak manzarası, her detayında ince işçilik barındıran mimarisi, doğal alanlarla bütünleşen sosyal alanlarıyla eşi benzeri olmayan bir yaşama, Duru Beytepe’de merhaba diyeceksiniz.”

25 bin TL peşinat ödeyerek daire satın alma imkanı sunuluyor

Yatırımcıya özel ödeme planlarının geliştirildiğini de belirten Erdal “Firma bünyesinde yaptığımız ödeme kolaylıklarımız ile müşterilerimizi çok yormadan yüzde 5 peşinat ile ev sahibi yapabiliyoruz. 25 bin TL peşinat ile Duru Beytepe’de ev almak mümkün” ifadelerini kullandı.

Konut teslimleri Nisan 2020 tarihinde yapılacak

Projenin yapım çalışmaları hakkında konuşan Erdal “Duru Beytepe projesi başlayalı bir yıl olmasına rağmen kazı, su yalıtımı ve çevre dolguları %100, betonarme %85, ince imalat ise %10 seviyesine gelmiştir. Projede hayat Nisan 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır” dedi.