Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DURU Beytepe’de peşin alımlarda yüzde 20 indirim

DURU Beytepe projesi, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına dahil oldu. Peşin alımda yüzde 20 indirimin yapıldığı DURU Beytepe’de 120 ay, 0.98 faiz oranı sunuluyor.

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığında hayata geçirilen DURU Beytepe projesi, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına dahil oldu. Kampanya ile 120 ay, 0.98 faiz oranı imkanı sunuluyor.

Konut kampanyasının destekçisi olduklarını ifade eden Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, bu dönemin konut almak için tam zamanı olduğunu söyledi. Peşin alımlarda yüzde 20 kampanyası sunduklarını ifade eden Erdal, “Konut sahibi olmak isteyenleri 50 ay vade ile 120 ay, 0.98 faiz oranı ile kaliteli ve konforlu bir yaşama davet ediyoruz” dedi. Kampanya DURU Beytepe projesi için 15 Eylül 2018’e kadar devam edecek. İlhan Erdal, bu dönemde atılan adımların ekonominin yanı sıra konut sektörünü de canlandıracağını belirtti.

YEŞİL VE SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ÖN PLANDA

DURU Beytepe konut projesi, Ankara Çankaya’da yaşama kazandırılıyor. 47 bin 276 metrekare üzerinde yükselen DURU Beytepe, toplam 484 konuttan meydana geliyor. DURU Beytepe’deki konut seçenekleri ise 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı.

DURU Beytepe’de yer alan konutların büyüklükleri 202 metrekare ile 501 metrekare arasında değişiyor. Arsa alanının yüzde 84’ünün peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrıldığı DURU Beytepe, yeşil alanlarıyla Ankaralıları bambaşka bir yaşama davet ediyor. Projede Konut Kuleleri, Bahçeli Evler, Bahçe Villaları gibi birçok farklı yaşam seçenekleri yer alıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla da dikkatleri üzerine çeken DURU Beytepe; Panora AVM, Gordion AVM, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, TED Koleji, LÖSEV Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi’ne yakın mesafede inşa ediliyor.

DURU Beytepe’deki konutların yeni sahiplerine Nisan 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.