Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Duru Beytepe’de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı

Ankara Çankaya’da yükselen Duru Beytepe’de peşin ödemelerde yüzde 25 indirim yapılıyor. Ayrıca 50 aya varan vade imkanı da sunuluyor.

Tona Yapı ve Safe İnşaat tarafından hayata geçirilen Duru Beytepe projesi, Ankara Çankaya’da yaşama kazandırılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 25 indirimin uygulandığı Duru Beytepe’de vadeli alımlarda ise 50 aya varan taksit imkanı sunuluyor.

484 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Duru Beytepe; 47 bin 276 metrekare üzerinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 484 adet konuttan meydana geliyor. Duru Beytepe’deki konutlar 202 metrekare ile 501 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR (KASIM 2018)

Duru Beytepe’de konut sahibi olmak isteyenlere peşin alımlarda yüzde 25 indirim yapılıyor. Vadeli alımlarda ise firma bünyesinde 50 aya kadar varan taksit imkanı sunuluyor.

Duru Beytepe’deki konutların yeni sahiplerine 2020 yılında teslim edilmesi hedefleniyor.

YEŞİL ALANLARLA KAPLI DOĞAL BİR YAŞAM SUNUYOR

Yeşil alanlarla kaplı doğal bir yaşam sunulan Duru Beytepe; Panora AVM, Gordion AVM, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, TED Koleji, LÖSEV Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi gibi noktalarla çevrelenmiş konumda yükseliyor.