Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Düşler Vadisi Riva projesi satışa çıktı

İstanbul Beykoz’da Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva projesi satışa çıktı. Projede villa fiyatları 1 milyon 69 bin TL’den başlıyor.

Yılmaz İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde yaşama kazandırılan Düşler Vadisi Riva projesi, bugün satış ofisinde yapılan tanıtım toplantısıyla resmen satışa çıktı. Tanıtım toplantısı Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz ve Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim'in katılımıyla gerçekleştirildi.

VİLLA FİYATLARI 1 MİLYON 69 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

2.8 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva, 869 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde bölgenin doğal yapısı muhafaza edilerek geliştirildi. Düşler Vadisi Riva’da yer alan villalar 1 milyon 69 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu.

HAKAN YILMAZ: ÖRNEK BİR PROJE

Düşler Vadisi Riva’nın bölgeye örnek teşkil edecek bir proje olduğunu ifade eden Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Projeyi yatay düzlemde tasarladık. 1 adet ilköğretim ve ortaöğretim okulu olacak. Camii inşaatı var. Düşler Vadisi ile doğa yaşamının getirdiği birçok unsuru entegre edeceğiz. Arazi bin 157 dönüm. Fiyatları makul seviyede tuttuk” dedi.

ERTAN KELEŞ: 207 BİN METREKARE ORMAN ALANI OLACAK

Projenin 1 milyon 157 bin metrekarelik bir alan üzerinde gerçekleşeceğini ifade eden Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş; “207 bin metrekarelik kısmı orman alanı olacak. Doğal yaşamı ve mimariyi öne çıkaran bir çalışma gerçekleştirdik ve ortaya güzel bir proje çıktı. Emlak Konut olarak çok beğendik” diye konuştu.

152 METREKARE İLE 396 METREKARE ARASINDA DEĞİŞEN VİLLA SEÇENEĞİ

Düşler Vadisi Riva projesinin ilk etabında 509 villa hayata geçirilecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların bulunduğu Düşler Vadisi Riva’da geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor.

Düşler Vadisi Riva’da hayata geçirilecek olan villalar, natamam şekilde inşa edilecek. Yatırımcının tercihine göre istenilen dekorasyon paketi ile villalar hazır olarak teslim edilecek.

Bölgenin doğal karakterine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte yaşama kazandırılan Düşler Vadisi Riva’nın ilk etabı 36 ayda tamamlanacak.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Düşler Vadisi Riva, her geçen gün hızla gelişen Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak öne çıkıyor. Düşler Vadisi Riva; 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yükseliyor.