Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ebruli Ispartakule'de fiyatlar 419 bin 900 TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Torkam İnşaat ve Aslan Yapı ortaklığında inşa edilen Ebruli Ispartakule yüzde 5 peşinat ve 240 ay vade imkanıyla satışa çıktı.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Ispartakule'nin en yeni projesi Ebruli Ispartakule'de satışlar başladı. Satışlarına Nisan ayında başlanması planan projenin satış tarihi, Emlak Konut GYO’nun tarihi konut kampanyasını yatırımcılara sunabilmek için öne alındı. Yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı sunulan Ebruli Ispartakule’de 2+1 daireler peşin 419 bin 900 bin TL’den satışa sunulurken, kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Proje sakinlerine ebru dersleri verilecek

Toplam 724 daire ve 52 cadde mağazasından oluşan Ebruli Ispartakule projesi 600 milyon TL'lik yatırım bedeliyle yükseliyor. 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule’de 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Özgüven Mimarlık tarafından tasarlanan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Yaklaşık yüzde 65'i peyzaj alanlarına ayrılan projede; kapalı yüzme havuzları,hobi odaları, ebru dersleri, fitness, hamam, sauna, buhar odaları bulunuyor.

Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra 1.050 araç kapasiteli kapalı otopark ile biri yaklaşık 774 metrekare diğeri ise 720 metrekare büyüklüğünde 2 sosyal tesis de yer alıyor.

Metro hattına yürüme mesafesinde

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Çalışmaları devam eden metroya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, 3. Havalimanı’na 42 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.