Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ebruli İstanbul'da detaylar belli oldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından inşa edilecek olan Ebruli Ispartakule projesinde çalışmalar hızlandı.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından biri haline gelen Ispartakule konut yatırımcısından ilgi görmeye devam ediyor. Bölgenin en yeni projesi olan Ebruli Ispartakule projesi de önümüzdeki günlerde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Çalışmalarına hızla devam edilen proje Stüdyo 24 ve Unikonut projelerinin hemen yanında 41 bin 168 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Toplam 600 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilecek olan Ebruli Ispartakule projesinde 724 daireye yer alıyor. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Konut büyüklükleri, teslim tarihi ve fiyatların henüz açıklanmadığı projenin yatırımcısına büyük oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında, Ebruli Ispartakule projesinden 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor.