Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eddie Murphy’nin 12 milyon dolarlık villası satışta

Eddie Murphy, Kaliforniya’daki villasını 12 milyon dolara satışa sundu. Villa, özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Eddie Murphy’nin Kaliforniya’da yer alan villası satışa çıktı. Villaya 12 milyon dolar değer biçiliyor.

Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Eddie Murphy, satışa çıkarılan villayı 1998 yılında o dönem evli olduğu eski eşi Nicole Mitchell ile beraber satın alındı. Murphy, villayı eşiyle birlikte döşedi.

Eddie Murphy, 2007 yılında emlak değeri 6.1 milyon dolar olan villayı on yıl sonra 12 milyon dolara satışa çıkardı.

Villanın içerisinde 14 adet banyo, 7 adet salon, 9 adet araçlık bir garaj, bir adet büyük ana salon, bir adet spor salonu, bir adet tiyatro ve video salonu, bir adet bowling salonu, özel bir oyun odası ve villadan bağımsız bir de misafir evi yer alıyor. Ayrıca villanın içinde özel davetler için resmi bir yemek odası, evin çalışanları için hazırlanmış bir mutfak, şömineli oda ve çocuk oyun odası da bulunuyor.

Villa kapılarını Sierra Nevada tepeleri ile Folsom Gölü manzarasına açıyor. Villanın arkasında ise devasa bir havuz bulunuyor. Granit Körfezi ve San Francisco’ya komşu konumda yer alan villa, 2 bin 500 metrekarelik toplam mülkiyet alanının bin 200 metrekaresini oluşturuyor.