Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Edonia Garden lansman fırsatları için son günler

Kar Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Pendik’te konumlandırılan Edonia Garden projesinde lansman dönemine özel fırsatlar...

Kar Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Pendik’te konumlandırılan Edonia Garden projesindeki lansmana özel avantajlardan yararlanmak için acele edin!

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul firmalarından bir tanesi olarak adından sık sık bahsettiren Kar Yapı’nın son gözde Edonia Garden projesi İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve yenilenen ilçelerinden Pendik sınırlarında sektöre kazandırılıyor.
Pendik’te yükselen Edonia Garden konut projesinden lansman dönemine özel çok özel fiyatlar ve cazip ödeme koşulları sunuluyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanabilmek için son günler…

Edonia Garden projesinde lansman dönemine özel olarak konut alıcılarına sunulan avantajları arasında ‘yüzde 20 indirim ve liste fiyatına 60 ay yüzde 0 faiz olanağı’ yer alıyor. Projeden daire satın almak isteyenler yüzde 20 indirim avantajı ile liste fiyatlarında 60 ay boyunca yüzde 0 faizle taksitlendirme imkanına sahip oluyorlar.

Arsa payı hariç 120 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırılan Kar Yapı’nın son gözdesi Edonia Garden konut projesinde toplam 4 bloka yer verildi. 2 blokta kaba inşaat tamamlandı. Diğer iki blokta ise inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Yapım çalışmaları hızla devam eden Edonia Garden projesinde tüketiciye 1+1, 3+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor.

388 adet konuta ve 12 adet de ticari üniteye yer verilen karma konseptli projede 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin 500 TL2den start alıyor. Projede yer alan 2+1 daireler peşin 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise peşin 435 bin TL’den başlayan fiyatlarla lansman dönemine özel avantajlarla satışa sunuluyor.

Kar Yapı’nın Pendik’te konumlandırdığı Edonia Garden projesinde yer alan konutların teslimlerinin ise 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.