Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Efe Towers İş Kuleleri görücüye çıktı

Öztimurlar İnşaat tarafından gayrimenkul yatırımcılarının yeni gözdesi Bursa'da konumlandırılan Efe Towers İş Kuleleri düzenlenen lansmanla basına tanıtıldı.

Bursa'da birçok önemli projeye imza atan Öztimurlar İnşaat'ın yeni projesi Efe Towers İş Kuleleri, Öztimurlar İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanları Mesut Öztimur ve Murat Öztimur ile Yönetim Kurulu Vekili Kalyoncu tarafından düzenlenen lansmanla görücüye çıkarıldı.

Efe Towers İş Kuleleri hakkında bilgi veren Mehmet Kalyoncu, "Efe Towers, iki kuleden oluşuyor. Toplam kullanım alanı 30 bin metrekare olan binamızın her bir kulesinde 2 kapalı otopark katı, 1 bodrum katı, 1 mağaza katı ve üstlerde 16 ofis katı olmak üzere 98 ofis ve 8 mağaza bulunuyor" dedi.

Akıllı bina teknolojisiyle inşa edilen Efe Towers'ın sıklıkla rastlanılmayan detaylara sahip olduğunun altını çizen Kalyoncu, "Sağlamlık, Efe Towers'ın en başta gelen önemli özelliklerinden biri. Bina temelinde 240 adet 1 metre çapında, 17 metre derinliğinde fore kazık sistemi kullanıldı" dedi. Kalyoncu, diğer özellikleri hakkında şu bilgileri verdi:" Yüksek yapı olduğu için yangın yönetmeliklerine uyulmuş, yangın danışmanı gözetiminde UL listeli - FM onaylı ve EN standartları ön planda tutularak tüm tasarım yapıldı. Güvenlik için de iki kule girişi ve otopark girişlerinde kartlı geçiş uygulaması yapıldı. Her kullanıcı asansörlerde de bulunan kartlı sistemle yalnızca kartına tanımlanan kata ulaşım sağlayabiliyor" diye konuştu.