Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ege Vadisi'nde yüzde 8 peşinatla konut sahibi olmak mümkün

Sinpaş GYO'nun Ege yaşamını Ankara'ya taşıdığı Ege Vadisi projesinden daire sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı.

Hayata geçirdiği projelerle binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Sinpaş GYO, Ege Vadisi projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Ankara'nın en değerli lokasyonlarından Çankaya'da geliştirilen Ege Vadisi'nde başlatılan kampanya kapsamında; projeden yüzde 8 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peşinat sonrası kalan bedel ise daireye taşındıktan sonra ödenebiliyor.

Toplamda 887 konutun yer aldığı Ege Vadisi, 26 bin 900 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Stüdyodan 4+1'e kadar değişen tiplerde konutlara yer verilen Sinpaş Ege Vadisi projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor.

Proje hakkında bilgi veren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Sinpaş GYO’nun en büyük Ege yaşam konseptli projesi Ege Vadisi’ni Ankaralılarla buluşturduk. Mimarisi, rengârenk bitki örtüsü ve kendine özgü ruhuyla Ege, herkesin ortak hayalidir. İstanbul’dan sonra Ege Vadisi ile bu hayali Ankara’da da gerçeğe dönüştürüyoruz. Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ankaralılara bir Ege kasabasında alışveriş yaparken hissettikleri samimi ve içten ortamı sunuyoruz. Yine Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’nda yer alan kumsallı havuzunda günün yorgunluğunu atabilecek ve spa merkezinde ilk kez ailelere özel olarak sunulan aile spa hizmeti ile enerjilerini tazeleyebilecekler. İstanbul’da Ege konseptli projelerimiz EgeBoyu ve EgeYakası daha önce büyük ilgiyle karşılanmıştı. Bu iki projede, 2 yılda yaklaşık yüzde 60 kazandırdık. Ege yaşam konseptinin en yenisi ve en büyüğünü şimdi Çankaya Oran’da inşa ediyoruz. İlklere imza atılan Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 milyon TL daha yatırım sunan Sinpaş GYO, Ege Vadisi’ni tercih edenlere çok kazandırmaya hazırlanıyor" dedi.