Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ege Vadisi'ni tercih edenler kazanmaya devam ediyor

Sinpaş GYO'nun Ege havasını Ankara'ya taşıdığı projesi Ege Vadisi yatırımcıların en gözde projeleri arasında bulunuyor. Projede satışlar devam ediyor.

Sinpaş GYO'nun Çankaya'da hayata geçirdiği Ege Vadisi projesi yatırımcılarına yüksek prim vadediyor. Hem yaşam hem yatırım değeri isteyenlerin Ankara'daki ilk tercihleri arasıdna yer alan proje satışa sunulduğu günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Şirket, 600 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Ege Vadisi ile Ankaralıları başkent yoğunluğundan çıkarıp çok kısa süre içinde Ege’ye ulaştırmayı hedefliyor.

Satışların devam ettiği projede hiç peşinat ödemeden daire sahibi olmak mümkün. Yatırımcılara kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede aylık 2 bin 385 bin TL'den başlayan taksitlerle kolayca daire satın alınabiliyor.

Örnek dairesine ödül geldi

Ege Vadisi iç dekorasyonu ile de büyük ilgi görüyor. Örnek dairelerde Ege konseptinde sıcak, samimi ve sade bir dekorasyon tarzı kullanıldı. Zaman içinde eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından ve Ege’nin pastel renklerinden oluşan geniş bir renk yelpazesi mevcut. Dairenin tasarımında, sıcak ve yumuşak renkli taş dokunun bej ve uçuk gri tonları, tüm ürün ve renk seçimlerine yansıtıldı.

Sinpaş GYO, Ege Vadisi için tasarladığı örnek dairesi ile gayrimenkul sektörü için uluslararası arenada önemli bir kuruluş olan EuropeanPropertyAwards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) tarafından, Interior Design Show Home (En İyi İç Tasarım) ödülüne lâyık görüldü.