Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Ege Yakası'nda her keseye uygun ödeme planı bulunuyor

Sinpaş GYO'nun Ege'yi İstanbul'da yaşatan projesi Ege Yakası'nda sınırlı sayıda dairenin satışına devam ediliyor. Projeden yüzde 8 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

Sinpaş GYO'nun Atakent'te hayata geçirdiği Ege Yakası projesinde satışların yüzde 90'ı tamamlandı. Bu yılın sonunda teslimlerine başlanması beklenen projenin yeni ödeme planına göre sadece yüzde 8 peşinat ödeyerek ev sahibi olunabiliyor. Ege Yakası ödeme planın kapsamında ödemenin yüzde 52’si banka kredisi ile, yüzde 42’si ise Sinpaş GYO tarafından 1 yıl arayla 3 ara ödeme şeklinde alınıyor.

Ege Yakası projesi büyüklükleri 99 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen konut ve büyüklükleri 176 metrekare olan villalardan oluşuyor. Projede 2+1, 2,5+1, 3+1 dairelere ve 4+1 tipinde villalara yer veriliyor. Toplamda 378 birimin yer aldığı Ege Yakası geniş ve ferah evleri, mimarisi, peyzajı ve sosyal yaşam alanlarıyla Ege'nin sıcak havasını İStanbul'a getiriyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güneşlenme terasları, barbekü ve açık spor alanları bulunuyor. Ayrıca projenin yanı başındaki Ege Çarşı’da ise cafe ve restoranların yanı sıra günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlar yer alıyor.