Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ege Yapı'dan yüzde 20 indirim yüzde 5 peşinat ve 120 ay düşük faizle vade imkanı!

Ege Yapı kalitesiyle hayata kazandırılan Kordon İstanbul ve Batışehir projelerinden tarihi fırsatlarla konut satın almak için son tarih 30 Haziran!

Yaşamın devam ettiği Batışehir projesinden ya da teslimlerinim 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen Kordon İstanbul projesinden kredili ve peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşin ve yüzde 0,98 faizle 120 ay vade imkânı sunuluyor.

Türkiye konut sektörünün lider markalarından Ege Yapı tarafından hayata kazandırılan Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinde KDV ve tapu harç indirimiyle birlikte yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşinat yüzde 0,98 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı! Bu tarihi fırsatlardan faydalanarak konut satın almak için son başvuru tarihi 30 Haziran 2018!

H. İnanç Kabadayı: “Ev sahibi olmak isteyenler bu kısıtlı zamanı iyi değerlendirmeli”

Yüzde 20 indirim kampanyası hakkında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, şunları dile getirdi:
“Kampanya ile ister yatırım ister yaşama amaçlı olsun, konut sahibi olmak isteyenlere çok ciddi bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsatı gören tüketicilerden ciddi anlamda bir talep aldık. Burada önemli olan %10 oranındaki KDV ve tapu harçlarındaki indirime ek olarak kamu bankalarının sunduğu faiz indirimiyle orta gelir grubuna da ev sahibi olma fırsatının tanınmasıdır.

Yüzde 5 peşinat uygulaması dar ve orta gelirliye büyük avantaj sağladı

Peşinatın %20’lerden %5’e çekilmesi peşinatı olmayan veya nakit parasını peşinata bağlamak istemeyen orta gelir grubuna ve ayrıca yatırımcıya önemli bir avantaj sağlamak. Yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin önünü açan bu kampanya hem vatandaşa hem sektöre hem ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor. Bu çerçevede tüketicilere yaşamın devam ettiği ve hemen ev sahibi olabilecekleri Batışehir’den ya da benzersiz lokasyonu ile ön plana çıkan Kordon İstanbul projemizden ev sahibi olmalarını, çok cazip fırsatları kaçırmamalarını öneriyoruz.”