Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ege Yapı'nın yeni projesi doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor

Maslak, Levent, Etiler, Mecidiyeköy ve Taksim’e yakın yerde konut inşaatına başlayan Ege Yapı, yeni projesi için şimdiden 3 bin 500 ön talep aldı.

Yatırımcılar için de yüksek getiri potansiyeli arasında bulunan Ege Yapı projeleri, doğa ile iç içe bir yaşamın keyfini şehrin tam merkezinde sunuyor. İstanbul’un merkez semtleri arasında yer alan Maslak, Levent, Etiler, Mecidiyeköy ve Taksim’e oldukça yakın bir lokasyonda inşa edilen bu projenin bağlantı yolları üzerinde olması dikkat çekiyor.

Ege Yapı’nın oldukça kolay ulaşımı ile görücüye çıkan yeni projesi; TEM Otoyolu başta olmak üzere diğer önemli bağlantı yollarına yakın inşa edilmesinin yanı sıra yeni açılacak Kâğıthane Metro Durağı ile Ayazağa Havaray Durağına da sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde konumlanacak. Buna ilaveten ihale süreci devam eden Haliç – Kemerburgaz Dekovil Hattı, yeni projenin hemen önünden geçecek ve projeye toplu taşıma ile ulaşımı daha da kolaylaştıracak.

Projede geniş sosyal imkânlar ve 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipi seçenekleri sunuluyor. Bu proje sayesinde yeni bir yaşama adım atmak isteyenlerin Ege Yapı’nın satış ofisini ziyaret etmesi gerekiyor. Ayrıca projenin geri kalan detaylarının Nisan ayı sonuna doğru netlik kazanması bekleniyor.