Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Egeli Rhythm Seferihisar’da teslimler Aralık 2019’da

Egeli Proje kalitesiyle İzmir’in Seferihisar ilçesinde yaşama kazandırılan Egeli Rhythm konut projesinde teslim tarihi olarak Aralık 2019 belirlendi.

Egeli Rhythm Seferihisar projesi Egeli Proje kalitesi ve güvencesi kapsamında Türkiye’nin en yaşanılası şehirlerinden İzmir’in Seferihisar ilçesinde sektöre kazandırılıyor.

Eşsiz konumu ile doğa ile iç içe olmayı seven alıcıları cezbedecek olan projede geniş ve konforlu yaşam alanlarına yer veriliyor. Projede konut alıcılarına 3+1 ve 4+1 kat planında tasarlanan daire seçenekleri sunuluyor.

Konut teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Egeli Rhythm Seferihisar konut projesi değerli lokasyonu ile de hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap etmeyi başarıyor.

DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Banka kredisi kullanılarak konut satın alınabilen proje toplam 5 blok şeklinde dizayn ediliyor. 3+1 ve 4+1 kat planında tasarlanan konut seçeneklerine yer verilen prestijli konut projesi Egeli Rhythm Seferihisar’da toplam 18 adet daire yer alıyor. Butik konsept ile hayata geçirilen projede yer alan konutların tamamının büyüklüğü ise 170 metrekare şeklinde tasarlanıyor.

ÖDEME PLANLARI

Projeden daire satın almak isteyen tüketiciler bankalardan konut kredisi kullanarak hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanı bulabiliyorlar.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde yapılması hedef belirlenen lüks projede çok zengin sosyal olanaklar da yer alıyor.

Projedeki 4+1 kat planındaki dairelerin tamamı dubleks daire konseptinde dizayn ediliyor.

SOSYAL OLANAKLARI

Konumu, ayrıcalıkları ve ferah yaşam alanları ile dikkat çekmeyi başaran projenin sosyal olanakları arasında ise;

• Yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.