Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Egeli Style Seferihisar'da teslimler Aralık 2019'da!

İzmir’in Seferihisar ilçesinde Egeli İnşaat tarafından konumlandırılan Egeli Style projesinde daire teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor.

İzmir’de hayata kazandırdığı kaliteli ve güven vaat eden konut projeleri ile sektörde sıkça adından bahsettiren Egeli İnşaat tarafından İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Güzelbahçe lokasyonunda yaşama kazandırılan Egeli Style projesi butik konsept ile inşa ediliyor.

Toplam 33 adet daireye yer verilen Egeli İnşaat imzalı Egeli Style Seferihisar konut projesinde yaşamın Aralık 2019 tarihinde başlaması hedefleniyor. Bu tarihten itibaren konut teslimlerinin yapılmaya başlanacağı projede tüketiciye 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında tasarlanan konut seçenekleri sunuluyor.

1+1’den 3+1’e kadar tasarlanan toplam 33 adet daireye yer verilen Egeli Style projesinde yer alan daire home ofis tarzında planlandı. Hem yaşam hem de çalışma alanı olarak kullanabilecek dairelerden birine sahip olmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

Hem yatırım hem de oturum için avantajlı fırsatlar sunan Egeli İnşaat Egeli Style Seferihisar home ofis projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında tasarlanan toplam 33 adet daireye yer veriliyor.
İzmir’in gözde ilçelerinden Seferihisar’da yer alan Güzelbahçe mevkiinde yükselen Egeli Style projesinde teslimler ise önümüzdeki yılın sonunda start alacak.

Konumu ve sosyal olanaklar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Egeli Style karlı bir yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak.

İzmir Seferihisar Güzelbahçe’de Egeli İnşaat imzasıyla yükselen home ofis tarzı butik konseptli Egeli Style projesinde zengin sosyal olanaklar da yer alıyor.

EGELİ STYLE SOSYAL OLANAKLAR

Egeli İnşaat Egeli Style Seferihisar projesinde tüketiciye sunulan zengin sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güneşlenme alanları
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Spor alanları