Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Egeli Style'da 33 daire seçkin sahiplerini bekliyor

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yer alan Güzelbahçe bölgesinde yaşama kazandırılan Egeli Style projesinde toplam 33 adet daire seçeneği yer alıyor. Teslimler 2019'da!

Egeli İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İzmir'in Seferihisar ilçesine bağlı Güzelbahçe lokasyonunda hayata kazandırılan Egeli Style projesinde toplam 33 adet daire yer alıyor. 1+1'den 3+1'e kadar konut seçeneklerine yer verilen Egeli İnşaat Egeli Style konut projesinde yer alan konutlar Aralık 2019 tarihinde yeni sahiplerine teslim edilecek.

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam eden Egeli Style projesi tamamlandığında şehir siluetine kazandırılan modern ve estetik yapılardan birisi olacak. Projede yer alan daireler farklı zevklere ve ihtiyaçlara uygun formatlarda ve 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planlarında dizayn edildi. Tüketiciye doğa ile iç içe ve dingin bir yaşam vaat eden Egeli Style projesi sosyal imkanları, merkezi konumu ve modern mimarisi ile büyük beğeni topluyor.

Seferihisar ilçesine bağlı Güzelbahçe lokasyonunda yaşama kazandırılan Egeli Style projesinde 1+1, 2+1 ve 3+2 kat planlarında dizayn edilen toplam 33 adet daire mevcut. Az daireye yer verilen ve butik konsepti ile dikkat çeken Egeli Style İzmir projesi Egeli İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Konut teslimlerinin 2109 yılında yapılması hedeflenen Egeli Style konut projesi konut alıcısına seçkinh bir konumda, doğa ile iç içe dingin bir yaşam vaat eden Egeli Style İzmir konut projesinde yer verilen dairelerin teslimlerin önümüzdeki yıl sonunda gerçekleştirilecek.

1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerine yer verilen Egeli Style İzmir projesinde her zevke ve her ihtiyaca karşılık verebilecek standartlar bulunuyor.

Egeli İnşaat tarafından İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan Güzelbahçe mevkiinde inşası yapılan Egeli Style İzmir projesi butik konseptte tasarlanıyor.

EGELİ STYLE İZMİR SOSYAL OLANAKLAR

1+1’den 3+1’e kadar home ofis tarzında dizayn edilen daire seçeneklerine yer verilen Egeli İnşaat Egeli Style projesinde yer alan zengin sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Güneşlenme alanları
• Yeşil alan
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Spor alanları yer alıyor.