Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Egepen Deceuninck, inşaat sektörünün geleceğini masaya yatırıyor

Türkiye'nin dört bir yanında düzenlediği toplantılarla sektörün profesyonellerini aynı çatı altında toplayan Egepen Deceuninck, sektörün geleceğini de masaya yatırıyor.

PVC sektöründe yaklaşık 35 yıldır faaliyet gösteren Egepen Deceuninck, Türkiye’nin dört bir yanında inşaat sektörünün profesyonelleri ile buluşuyor. Buluşmalar sırasında PVC sektörünün de nabzını tutan profesyoneller, Egepen Deceuninck’in sektörde yarattığı farklılıklar, ürün çeşitliliği ile de tanışıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz 15 Haziran’da Karaman’da bir toplantı gerçekleştiren markanın bir sonraki durağı Şanlıurfa oldu. 19 Ekim’de Hilton Otel’de düzenlenen ikinci toplantıya 100 civarında sektör temsilcisi katıldı.

Toplantı sırasında Egepen Deceuninck Satış ve Pazarlama Müdürü Tamer Özen, bir açılış konuşması gerçekleştirerek, profesyonel buluşmalarının önemine değindi. Bu buluşmalar sayesinde sektöre öncülük ettiklerini belirten Özen, Egepen Deceuninck ürünleriyle ilgili bilgi verdi, ayrıca İzmir Menemen’de açılacak olan Avrupa’nın en büyük PVC fabrikasıyla ilgili heyecanını paylaştı. Özen’in ardından, Teknik Destek ve Denetim Kısım Müdürü Suat Yılmaz yaptığı sunumla sektöre dair güncel gelişmeleri katılımcılara anlattı. Teknik Destek ve Denetim Uzmanı Cenk Aydinç ise Egepen Deceuninck olarak ısı yalıtımında ve enerji tasarrufunda geldikleri noktaya değindi. Enerji Tasarrufu Uygulaması’nın yarattığı faydaları katılımcılara anlatan Aydinç, mevcut doğramaların çevre dostu Egepen Deceuninck PVC doğramalar ile değiştirildiğinde, sağlanacak enerji kazancını ve dolayısıyla yıllar içinde ne kadar para tasarrufu yapılacağını bu projeyle hesaplayabildiklerini belirtti. Aydinç, ayrıca Avrupa ile eşzamanlı olarak yürütülen ve proje teknik raporu çıkartılarak, profesyonellere büyük destek sağlayan Pencere Proje’m ile ilgili de katılımcılara bilgi verdi. Toplantı, akşam yemeğiyle sona erdi.

Egepen Deceuninck’in bir sonraki buluşması 6 Aralık 2016’da Ankara’da olacak. Bunların yanı sıra, Bursa, Antalya, Konya, Samsun, Eskişehir, Adana, Edirne, Sakarya ve Kocaeli’de de profesyoneller buluşması gerçekleştirilecek.