Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EgeYapı Beylerbeyi projesi için ön talep toplanıyor

EgeYapı Group imzasıyla İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Üsküdar Beylerbeyi'nde inşa edilecek olan yeni ofis projesinde ön talep toplama çalışmaları başladı.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında ürettiği projelerle yatırımcısına büyük oranda kazandırmaya devam eden EgeYapı Group'un Beylerbeyi'nde inşa edeceği yeni projesi için çalışmalara başlandı. Ön talep toplama çalışmalarının geçtiğimiz günlerde başladığı yeni projenin detayları da belli oldu.

Üsküdar'ın en değerli bçölgelerinden Beylerbeyi'nde geliştirilecek olan yeni projenin inşaat çalışmaları geçtiğimiz yılın Haziran ayında başladı. Teslimlerine Aralık ayında başlanması planlanan projede satışların da önümüzdeki ay başlayacağı öngörülüyor. Villa görünümlü 3 bloktan oluşan proje; 5 bin 773 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Alanları 207 metrekare ile 545 metrekare arasında değişiklik gösteren ofislere yer verilecek olan EgeYapı Beylerbeyi ofis projesi; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 2 kilometre, E-5'e 5 kilometre, Ümraniye'ye 7,5 kilometre, Levent'e 9 kilometre, Ataşehir'e 10 kilometre, Maslak'a 12 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 33 kilometre mesafede bulunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.egeyapi.com adresinden ya da 444 5 343 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.