Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

EgeYapı'nın Kağıthane'de yükselecek yeni projesinde ön satışlar başladı

EgeYapı Group'un İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Kağıthane'de yükselecek olan yeni projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarından projeler üreten EgeYapı Group, hayata geçireceği yeni projesi için lokasyonu Kağıthane olarak belirledi. Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yükselecek olan yeni proje için ön talep toplamaya başlayan EgeYapı Group, projenin lansman öncesi satışlarına da geçtiğimiz günlerde başladı.

Toplam 10 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek rezidans, konut ve dükkanlardan meydana gelen EgeYapı Kağıthane projesinde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler ile alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ofislere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 360 bin TL'den, metrekare birim fiyatlarının ise 8 bin 500 TL'den başladığı projenin önümüzdeki günlerde lanse edilmesi planlanıyor.

2019 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen EgeYapı Group Kağıthane projesi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy gibi İstanbul’un önemli merkezlerine yakınlığının yanı sıra; E-5, TEM gibi ana arterlere kolay ulaşım imkanı sunan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.egeyapi.com adresinden erişilebiliyor.