Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elexia Tuzla'da ön talep toplama çalışmaları başladı

Yeşil GYO'nun Tuzla'da hayata geçirdiği karma projesi Elexia Tuzla'da ön talep toplama çalışmaları başladı. Projenin detayları önümüzeki günlerde açıklanacak.

Elexia markasıyla hayata geçirdiği projelerinde bir yenisini daha ekleyen Yeşil GYO, yeni projesi Elexia Tuzla için çalışmalara başladı. Anadolu yakasının gözde yatırım bölgelerinden Tuzla'da 17 bin metrekarelik arazi üzerinden yükselecek Elexia Tuzla projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Elexia Tuzla projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının 295 bin TL'den başlayacağı projede konut sayısı ve dairelerin büyüklükleri henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde basının karşısına çıkarılarak resmi satışlarına başlanması beklenen projede 100 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve 1.500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

Lokasyonu sebebiyle kısa sürede yüksek prim vadeden projede konutların yanı sıra ofis, otel, alışveriş merkezi ve termal SPA yer alıyor. Tuzla’da sağlıklı yaşamı hedefleyen ve yenilenmek amacıyla doğal mekân arayanlara ideal bir sosyal yaşam merkezi sunan Elexia Tuzla projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, restoran ve sauna bulunuyor.