Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elit Life Paşaköy Sultanbeyli’de yükseliyor

Elit Yaşam Yapı İnşaat projesi Elit Life Sultanbeyli’de yükseliyor. Fiyatların 369 bin TL’den başladığı projede teslimler Nisan 2019’da yapılacak.

2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunan proje 7 bin 229 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Geniş bir kitleye hitap eden projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Anahtar teslimlerinin Nisan 2019’da gerçekleştirilmesi hedeflenen Elit Yaşam Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Elit Life Paşaköy projesi İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’nde konumlandırıldı.

7 blok şeklinde tasarlanan Elit Life Paşaköy Sultanbeyli projesinde 148 konut ve 4 ticari birime yer verildi.

Elit Life Paşaköy’de yüzde 30 peşin geri kalan ödeme ise şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksitle ödeyebilme seçeneği sunuluyor. Banka kredisiyle de konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Yakınında büyük bir hastane yer alan projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, güvenlik hizmetleri, kamelyalar, yürüyüş alanları, fitness salonu, yeşil alanlar, açık ve kapalı çocuklar için oyun alanları ve sauna bulunuyor.