Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elit Manzara Beytepe’de 23 Nisan’a özel Disneyland seyahati

Elit Yapı güvencesiyle Ankara’nın Beytepe lokasyonunda sektöre kazandırılan Elit manzara Beytepe projesinde 23 Nisan tarihine özel bir kampanya sunuldu.

Elit Manzara Beytepe projesinde 23 Nisan Ulusal Güvenlik ve Çocuk Bayramı’na özel Disneyland hediyesi veriliyor. 23 Nisan ve 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında belirlenen tarih aralığında konut satın alan tüketicilere 2 gece 3 gün olmak üzere Paris’te yer alan Disneyland eğlence merkezine hediye seyahat tutu verilecek.

23-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Elit Manzara Beytepe projesinden konut satın alan tüketiciler 2018 yıl sonuna kadar diledikleri bir tarihte Disneyland turu hediye turlarını kullanma hakkına sahip olacaklar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kampanyası hakkında bilgilendiren Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, ‘’Burayı tasarlarken aile yaşamının gereklerini ve çocukların ihtiyaçlarını öncelikli tuttuk. Projemizde çocuklar için 24 saat üst düzey güvenlik, sosyal donatılar ve oyun alanları titizlikle düşünüldü. Çocuk Bayramı dolayısıyla da ailelere ve çocuklara özel böyle bir kampanya yapmak istedik. 23 – 30 Nisan tarihleri arasında projemizden ev sahibi olmak isteyen aileler yeni ev heyecanı yaşarken, çocuklar da Disneyland seyahati ile farklı bir deneyim yaşamış olacaklar’’ şeklinde konuştu.

Elit Manzara Beytepe projesi Ankara’nın Beytepe lokasyonunda 37 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 119 adet konuta yer verilen projede 23 farklı tipte tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Projede ise 1+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 ve 6+2 tipinde daireler yer alıyor. Zengin sosyal olanakları ile de dikkat çeken projede konut sakinlerine; fitness merkezi, sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, açık oyun parkı, yürüyüş yolu, masa tenisi, aerobik, yoga salonları, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları gibi hizmetler sunuluyor.