Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept metrekaresi 7 bin 500 TL'den ön satışa çıktı

Fikirtepe'nin en yeni projesi Elite Concept'te ön satışlara başladı. Şua İnşaat imzasıyla yükselecek olan projede metrekare birim fiyatı 7 bin 500 TL olarak belirlendi.

İstanbul'un en hızlı dönüşen bölgelerinin başında Fikirtepe geliyor. Her gün başka bir projenin inşaasına başlanan bölgenin en yeni sakinlerinden biri de Elite Concept. Şua İnşaat imzasıyla 24 bin metrekarelik alanda yükselen Elite Concept projesi 3 bloktan meydana geliyor. Toplamda 785 dairenin yer alacağı projede, konutların yanı sıra 26 dükkan yer alıyor.

Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500 TL'den başladığı projede ön satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Teslimlerine Haziran 2018'de başlanacak Elite Concept'te alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Konut yatırımcılarının büyük ilgi gösterdiği proje tamamlandığında yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor. E-5, metro, metrobüs, TEM Otoyolu, Üsküdar ve Kadıköy’e yakınlığı ile dikkat çeken projeden daire sahibi olmak isteyenlere sıfır faiz ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Elite Concept'in sosyal donatı alanları arasında dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle de dikkat çeken proje, enerji üretimi ve gri su arıtma sistemiyle sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak.

Projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji tasarrufu maksimum düzeyde tutulacak. Ayrıca, lavoba ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Akıllı bina konsepti ve çevreci özelliklere sahip Elite Concept projesi enerji ve su tasarrufu özellikleriyle aile bütçelerine katkı sağlayacak. Cam balkon özelliği ile panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisinde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık’ın imzası yer alıyor.