Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept’te 60 ay 0 faiz kampanyası

İstanbul Fikirtepe’de yükselen Elite Concept'te 60 ay 0 faiz kampanyası başladı. Yüzde 10 peşinatla ev almanın kolaylaştığı Elite Concept’te teslim tarihi Temmuz 2018.

Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept projesinde yeni kampanya başlatıldı. Yeni kampanya ile 60 ay 0 faiz fırsatı sunulan projede yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunuluyor.

ELİTE CONCEPT DAİRE FİYATLARI

24 katlı 3 bloktan meydana gelen Elite Concept projesinde 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

ELİTE CONCEPT FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

  • 1+1 daireler 550 bin TL’den,
  • 2+1 daireler 810 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 1 milyon 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Elite Concept’te konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Oturum ve yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlanan kampanya ile Elite Concept’te yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla ev sahibi olunabiliyor.

Elit bir yaşam konsepti ve kısa vadede yüksek kazanç vadeden Elite Concept projesinde konut teslimleri Temmuz 2018’de gerçekleşecek.

ADALAR VE DENİZ MANZARASI GÖREN DAİRELER

Elite Concept projesi adalar, deniz ve tarihi yarımadanın göz alıcı siluetinin yanı sıra Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla ön plana çıkıyor. Projenin yüzde 90’ı cam panoramik cephe mimarisi ile tasarlandı. Böylece manzarayı kesintisiz olarak izleyebilmek mümkün hale getirildi.

GÜNEŞE KARŞI KORUMA SAĞLAYAN CAMLAR

Elite Concept projesinde, Dubai’deki Burj Al Khalifa ve dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Söz konusu camlar güneşe karşı yüksek performanslı koruma sağlıyor. Ayrıca daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indiren camlar her türlü uygulama için görünür ışık iletimini ise maksimum noktaya çıkarıyor.

BALKONLARLA DONATILAN DAİRELER

Elite Concept projesinde yer alan dairelerin etrafı balkonlarla donatıldı. Böylece hava alma ve manzarayı izleme fırsatının sağlandığı projede pencere temizliğinin de kolaylıkla yapabilme olanağı sağlanıyor. Diğer yandan açılabilen pencerelere sahip dairelerde evler rahatlıkla havalandırılabiliyor.

AKILLI EV KONSEPTİYLE TASARLANDI

Proje, akıllı ev konsepti ile tasarlandı. Böylece akıllı telefon ya da tabletlerle internet üzerinde evdeki birçok ürünün kontrolü sağlanabiliyor.

Diğer yandan Elite Concept’te yer alan peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı, arıtma sistemi ile gerçekleşecek. Burada banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur suları arıtılacak.

Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılacak. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarruf, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesini ve aidatların azalmasını sağlayacak.

ÖZEL TASARIM SİSTEMLERLE DONATILDI

Elite Concept’te yer alan dairelerin mobilya, kapı, granit, dolap ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı projeye özel olarak tasarlanıp üretiliyor. Söz konusu ürünler Şua Şirketler Grubu’na ait Elite Design’ın Samandıra’daki üretim tesislerinde yapılıyor.

BÖLGEDE AÇIK TERAS BAHÇELERİNE SAHİP İLK PROJE

Elite Concept’in yüzde 75’i sosyal donatıl ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark projede yer alan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Proje ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor.

Elite Concept’in blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazalar, projede yer alan konut sahiplerine hizmet edecek. Burada gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara cevap bulunabilecek.

PROJE HAYATIN TAM MERKEZİNDE YER ALIYOR

Proje; eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konseptinin yanı sıra kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

Elite Concept projesi; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında inşa ediliyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede konumlanan Elite Concept projesi metro ve metrobüsün yanı başında yükseliyor.

Bağdat Caddesi’ne 6 dakika uzaklıkta inşa edilen Elite Concept projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika mesafede konumlanıyor.

Projeden Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakikada varılabiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı sadece 20 dakika mesafede konumlanan Elite Concept, birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine ise sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.