Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept'te daireler birbirinin güneşini kesmeyecek

Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de konumlandırdığı Elite Concept projesinin Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan mimarisi sayesinde daireler birbirinin güneşini kesmeyecek

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla yerli ve yabancı yatırımcının gözdesi haline gelen Fikirtepe'de 24 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Elite Concept'te inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla sürüyor. Fikirtepe'nin en yüksek kotunda bulunması sebebiyle yatırımcısına karlı bir yatırımın yanı sıra panoramik İstanbul manzarasını da sunmaya hazırlanan Elite Concept'te teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor.

Tamamlandığında yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Elite Concept'te toplam 785 daire yer alıyor. Dairelerin yanı sıra 26 ticari birime de yer verilen projede alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Tüm 4+1 dairelerin satışının tamamlandığında projede 1+1 daireler 510 bin TL'den, 2+1 daireler 810 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısının ilgi odağı haline gelen proje; prizma şeklindeki 3 bloktan meydana geliyor. Türkiye'nin en iyi mimarları arasına adını yazdıran Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan Elite Concept projesi farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Projede hiçbir daire bir diğerinin güneşini kesmiyor, çatıdaki güneş panelleri sayesinde ise aidatlar yatırımcının omuzlarında bir yük olmaktan çıkıyor. Akıllı bina konseptiyle donatılan projede; lavoba ve banyo sularının arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilmesi planlanıyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje; E-5 otoyolunun yanı başında, metro, metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy’e oldukça yakın bir konumda yer alıyor.