Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept'te hemen teslim dairelerde 48 ay vade farksız taksitlendirme avantajı!

İstanbul Anadolu Yakasının kentsel dönüşüm merkezi Fikirtepe’de inşa edilen Elite Concept projesinde bayrama özel avantajlar sunuluyor. Konutlar hemen teslim!

İnşaat sektörünün adından sık sık söz ettiren firmalarından Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkez ilçesi Kadıköy’e bağlı Fikirtepe Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Elite Concept’te Kurban Bayramı’na özel konut sahibi yapan ödeme kolaylıklar sağlanıyor. Üstelik hemen konut teslimi avantajıyla!

Şua İnşaat Elite Concept Fikirtepe projesinde geliştirilen bayram kampanyası ile yüzde 30 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor, geri kalan konut bedeli de vade farksız 48 aya kadar vadelendirme imkanlarıyla ödenebiliyor.

Faizleri sıfırlayan Elite Concept Fikirtepe projesinde 24 kattan meydana gelen 3 blok yer alıyor. Projenin 2 blokunda konutlar hemen teslim edilebiliyor. Toplam 785 konut ve 26 adet ticari üniteye yer verilen projede Kurban Bayramı’na özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında düşük peşinat ve faizsiz bir şekilde daire sahibi olunabiliyor.

Kurban Bayramı bu yıl da bereketiyle geliyor. Her sektörde dikkatleri üzerine çeken bayram kampanyaları son yıllarda inşaat sektöründe de popüler olmaya başladı. Markalı konut projelerinde bayram fırsatları sunuluyor ve çeşitli bayram kampanyaları geliştiriliyor. Bu furyaya dahil olan projelerden bir tanesi de Elite Concept oldu.

3 blok şeklinde dizayn edilen Elite Concept projesinde daire ve ticari ünite seçeneklerine birlikte yer veriliyor. Zengin sosyal imkanları ve sosyal yaşam alanları dikkatleri üzerine çeken proje kentsel dönüşümün İstanbul Anadolu Yakasındaki merkezlerinden Fikirtepe Mahallesi’nde inşa ediliyor.

2 blokunda anahtar teslimlerinin start aldığı projeden bayram kampanyası avantajlarıyla daire satın almak isteyenler Arife Günü ve Kurban Bayramı’nın üçüncü gününden itibaren satış ofislerini ziyaret edebilecekler.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Şua İnşaat Elite Concept projesi önemli kurum ve kuruluşlara yakın mesafelerde konumlanıyor.