Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept'te inşaat tüm hızıyla devam ediyor

Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe'de konumlandırılan Elite Concept projesinde inşaatın büyük bir kısmı tamamlandı. Projenin teslimlerine 2018'de başlanacak.

Anadolu yakasının en çok kazandıran bölgelerinden Fikirtepe'de yükselen Elite Concept projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Tüm ruhsatların alındığı ve blokların yükseldiği Elite Concept’te sekizinci kata çıkıldı. Projede çalışmalar hızla ilerlerken 2018’in ikinci yarısında tamamlanması planlanıyor.

Resmi satışlara Şubat 2017'de başlanacak

Şua İnşaat’ın bugüne dek inşa ettiği tüm projelerle bölgesine değer kazandırdığını belirten Şua İnşaat Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı, "Elite markalı tüm projelerimizde hem yatırımcımıza, hem de bölgeye büyük kazanç sağladık. İstanbul’un Anadolu yakasında geliştirdiğimiz nitelikli projelerimize bir yenisini daha ekleyerek Fikirtepe’nin yenilenen siluetine imzamızı atıyoruz. Mimarisine ve donatılarına büyük özen gösterdiğimiz Elite Concept ile Fikirtepe’nin gelişimi noktasında da sembol niteliğinde bir proje geliştiriyoruz. Projemizde yaklaşık üç aydır ön talep topluyoruz. Açıkçası şuana kadar beklediğimizin de üzerinde bir ilgiyle karşılaştık. Aldığımız yorumlar da bizi oldukça memnun ediyor. Satışlarımıza ise Şubat ayında başlamayı planlıyoruz" dedi.

Metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL'den başlıyor

Tamamlandığında yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Elite Concept projesi 24 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Toplam 155 bin metrekarelik inşaat alanında 785 konut ve 26 ticari ünitenin yer aldığı projede; alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

Ön talep toplama döneminin devam ettiği projede alternatif ödeme planları ve avantajlı fiyatlar sunuluyor. 30 aya kadar vade farksız taksitlendirme ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlıyor. Projede 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla da uygun vade oranlarıyla kredi imkanı sağlanıyor.

Daireler 2018'de teslim edilecek

Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken projede bölgenin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği market, eczane, fast food, kafeler, yeme-içme alanları ve restoranlar yer alıyor. Projede ayrıca dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları yatırımcılara sunuluyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği proje, 2018 yılının ikinci yarısında tamamlanacak.