Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept’te kişiye özel bol seçenekli kolay ödeme fırsatı

Elite Concept’te bol seçenekli kolay ödeme seçenekleri fırsatı başladı. Elite Concept’te yer almak isteyenlere 60 ay 0 faiz veya 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuluyor.

Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçirdiği projesi Elite Concept’te bol seçenekli kolay ödeme seçenekleri fırsatı başladı. Yüzde 10 indirimin sunulduğu Elite Concept’te yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için banka ve kefil şartı aranmaksızın 60 ay 0 faiz ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Elite Concept’te peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim yapılıyor. Kampanya 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek.

ELİTE CONCEPT YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE ÖNE ÇIKIYOR

Elite Concept, 24 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Elite Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

Yükseldiği konumu ile öne çıkan Elite Concept; kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alıyor. Ayrıca proje eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde yer alan Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi konumunda bulunuyor.

Metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept; E-5 karayoluna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20 dakika mesafede yakınlıkta yer alıyor. Elite Concept’ten birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine sadece birkaç dakikada ulaşılabiliyor.

SIRA DIŞI MİMARİSİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Sıra dışı cephe mimarisiyle dikkat çeken Elite Concept; daireleri çevreleyen balkonları, aidatları azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti, açık teras bahçeleri, özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri ile öne çıkıyor.

Elite Concept; Adalar, deniz, tarihi yarımada ve Çamlıcayı gören bir konumda yükseliyor. Elite Concept, yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile bu manzarayı kesintisiz izleme imkanı sunuyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA SAHİP PROJE

Elite Concept’te alanın yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Elite Concept’te yer alacak olan konut sakinlerine kafe, kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark hizmetleri sunuluyor.

Elite Concept’teki konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.