Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept'te ön satış avantajlarından faydalanmak için son günler

Şua İnşaat'ın İstanbul'un gelişen yüzü Fikirtepe'de hayata geçireceği Elite Concept projesi için çalışmalar başladı. Projenin satışlarına gelecek ay başlanacak.

Ön satışlarına geçtiğimiz ay başlanan Elite Concept projesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. "Elite" markalı projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Şua İnşaat'ın en yeni projesi Elite Concept, Fikirtepe'de 24 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin resmi satışlarına Şubat ayında başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Elite Concept projesinde alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 785 konuta yer veriliyor. Ön satış dönemine özel fırsatların devam ettiği projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikleri takdirde, diğer yüzde 25'lik ödemeyi teslimde yapabiliyor. Kalan yüzde 50'lik bedel için ise şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

Daire fiyatlarının 510 bin TL'den başladığı projede konutların yanı sıra 26 ticari birime de yer veriliyor. 10 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept'te açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, kapalı otoparkve yürüyüş parkuru bulunuyor.