Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept’te teslime özel fırsatlar başladı

Elite Concept’te yer almak isteyenler için teslime özel yüzde 10 indirim ve 48 ay 0 faiz kampanyası başladı. Kampanya, sınırlı sayıda daire için geçerli.

İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de Şua İnşaat tarafından hayata geçirilen Elite Concept projesinde, sınırlı sayıda daire için teslime özel kampanya başladı. Elite Concept’te konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim ve 48 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Tapusu hazır Elite Concept’te yer almak isteyenler için kişiye özel ödeme planı da sunuluyor.

785 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Elite Concept; 24 bin metrekare üzerinde 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 adet konut, 26 adet ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından meydana geliyor. Elite Concept’teki konutlar 65 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Elite Concept, 24 katlı üç bloktan meydana geliyor. Şehrin dört bir yanına hakim manzarasıyla elit bir yaşam konsepti sunulan Elite Concept, pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yükseliyor. Bunun yanı sıra proje eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezinde yer alan Kadıköy, Fikirtepe’nin en merkezi konumunda yer alıyor.

Elite Concept, metro ve metrobüsün yanı başında, E-5 karayoluna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Moda sahili, Kadıköy vapur iskelesi ile Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor.

BÖLGEDE AÇIK TERAS BAHÇELERİ OLAN İLK PROJE

Alanın yüzde 75’inin sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldığı Elite Concept’teki konut sakinlerine kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.