Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elysium Ada Yalıkavak'ta hemen teslim daireler 572 bin eurodan başlıyor

Ofton İnşaat kalitesiyle Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak’ta yaşama kazandırılan Elysium Ada Yalıkavak’ta hemen teslim daireler 572 bin eurodan başlıyor.

Türkiye’nin tatil ve turizm cenneti şehirlerinden Muğla’nın Bodrum ilçesinde Ofton İnşaat imzasıyla hayata kazandırılan Elysium Ada Yalıkavak projesinde yer alan dairelerin fiyatları 572 bin eurodan başlıyor. Hemen teslim avantajıyla tüketicinin karşısına çıkan Elysium Ada Yalıkavak projesinde farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara yönelik 1+1, 2+1 ve 3+1 planında daire seçeneklerine yer veriliyor.

Toplam 31 adet konuta yer verilen Ofton İnşaat Elysium Ada Yalıkavak projesi Muğla Bodrum’a bağlı Yalıkavak Mahallesi’nde 16 bin 270 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 75 metrekareden başlangıç gösterip 156 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Hemen teslim avantajı sunulan projede daire fiyatları 572 bin eurodan başlayıp 1 milyon 200 bin euroya kadar yükselebiliyor.
Lüks donatıları ve eşsiz konumu ile dikkat çeken prestijli proje denize sıfır konumu da sektörde büyük ses getirmeyi başaran projeler arasında yer almayı başardı.

Toplam 31 adet konuta yer verilen Elysium Ada Yalıkavak projesinden konut almak isteyenlerin yüzde 50 peşinat ödemesi gerekiyor. Yüzde 50 peşinat ile konut satın alınabilen projede geri kalan konut bedeli ise 24 aya vade imkânı ile taksitlendirilebiliyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen lük projede yer alan dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 156 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Modern mimari ile eşsiz bir konumda ve benzersiz deniz manzarası ile hayata kazandırılan projede satışlar devam ediyor. Konut teslimleri ise hemen gerçekleştirilebiliyor.