Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elysium Es Beykoz yüzde 30 oranında prim yapacak

Ofton İnşaat'ın Beykoz'da hayata geçirdiği Elysium Es Beykoz projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin yüzde 30 oranında prim yapması bekleniyor.

"Elysium" serisine bir yenisini daha ekleyen Ofton İnşaat, serinin en yeni halkası Elysium Es Beykoz'u 2016'nın son çeyreğinde satışa çıkardı. Anadolu Yakası'nın iş ve yaşam merkezi Kavacık'ta 4 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Elysium Es Beykoz satışa çıktığı günden bu yana yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Toplamda 100 konutun yer aldığı projede alanları 80 metrekare ile 227 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Nisan 2018'de teslimlerine başlanacak olan Elysium Es Beykoz projesi tamamlandığında metrekare birim fiyatlarının 17 bin TL'ye ulaşması bekleniyor. Daire fiyatlarının 9 bin TL'den başladığı projede dubleks daireler de yer alıyor.

55 milyon 100 bin TL yatırımla hayata geçirilen Elysium Es Beykoz projesi 7 katlı tek bloktan meydana geliyor. 60 aya kadar sıfır faizin uygulandığı projeden yüzde 5 peşinatla konut sahibi oluanbiliyor. Elysium Es Beykoz, Kavacık'a 2,5 kilometre, Beykoz iskelesine 3 kilometre, Etiler'e 9,5 kilometre, Nişantaşı'na 15 kiometre, Bağdat Caddesi'ne ise 21 kilometre mesafede bulunuyor.