Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elysium Premier Bodrum’da üç katlı konak seçenekleri yer alıyor

Ofton İnşaat kalitesiyle Muğla’nın gözde ilçesi Bodrum’da sektöre kazandırılan Elysium Premier Bodrum projesinde lüks üç katlı konak seçenekleri yer alıyor.

Lüks ve konforlu daire seçenekleri ile tüketicinin karşısına çıkan Elysium Premier Bodrum projesinde büyüklükleri brüt 816 metrekare ve net 716 metrekare olacak şekilde tasarlanan 7+1 kat planında 3 katlı lüks konak seçenekleri yer alıyor.

Konut fiyatlarının 2 milyon 350 bin eurodan start aldığı Elysium Premier Bodrum projesinde konut alıcılarına farklı ödeme alternatifleri geliştirilebiliyor. Gayrimenkul nitelikli isimlerinden Ofton İnşaat kalitesiyle prestijli bir konumda yaşama kazandırılan Elysium Premier Bodrum projesi 6 bin 247 metrekare alan üzerinde konumlandırılan toplam 8 adet konak seçeneğinden meydana geliyor.

Projede yer verilen konakların tamamı 3 katlı olacak şekilde tasarlanıyor. 7! Kat planında tasarlanan konak seçeneklerinin brüt büyüklükleri 817 metrekare iken net büyüklükleri ise 716 metrekare.

Her konağın bahçesinde kendine ait bir adet yüzme havuzuna yer verilen projede lüksün ve konforun tanımın adeta baştan yapılıyor. Elysium Premium Bodrum projesinde daire fiyatları ise 2 milyon 350 bin eurodan start alıyor.

Türkiye’nin tatil ve turizm cenneti Bodrum’da yükselen proje merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. İlçe merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta yer alan Elysium Premium Bodrum projesi AVM ve marketlere yürüme uzaklığında, yat limanı ve sahil bölümüne 1,4 kilometre uzaklıkta ve özel hastane ile devlet hastanelerine de sadece 500 metrelik bir uzaklıkta yer alıyor.

Lüks özellikleri ile dikkat çeken Elysium Premium Bodrum projesinde yer alan konaklarda doğal taş, mermer, alüminyum, çelik ve masif ahşap gibi geleneksel ya da çağdaş dokular bir arada kullandı.

Eşsiz mimari tasarımı ve lüksün tanımını baştan yazdıracak prestijli özellikleri ile Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum projesinde;

• Yüzme havuzu
• Sauna
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Güneşlenme alanları yer alıyor.