Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elysium Soul Beyoğlu'nda KDV'nin yüzde 17'sini Ofton ödüyor

İstanbul'un iş ve yaşamın merkezi olarak kabul edilen Beyoğlu'nda Ofton İnşaat imzasıyla yükselen Elysium Soul Beyoğlu projesinde fiyatlar 588 bin 750 TL'den başlıyor.

"Elysium" markalı projeleriyle yatırımcılarına iyi bir yatırım ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Ofton İnşaat'ın Elysium Soul Beyoğlu projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Teslimlerine Aralık ayında başlanacak olan projede alanları 54 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. İki bloktan meydana gelen projede toplam 225 dairenin bulunuyor.

Tamamlandığında yüzde 50 oranında prim yapması beklenen projeden daire sahibi olmak isteyenler 36 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanabiliyor. Daire fiyatlarının 588 bin 750 TL'den başladığı Elysium Soul Beyoğlu projesinde KDV'nin yüzde 17'sini Ofton ödüyor.

Taksim'e 3, Nişantaşı'na 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş-Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunan Elysium Soul Beyoğlu'nun bulunduğu lokasyonu değerlendiren Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, "Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın da söylediği gibi Dolapdere İstanbul’un parlayan bulvarı. Burada çok sayıda nitelikli proje, sanat galerisi ve otel bulunuyor. Gün geçtikçe değerlenen, ismi Cihangir ve Karaköy’le anılan Dolapdere önümüzdeki yıllarda herkesin yer almak istediği bir bölge olacak. Burada yatırım yapan kısa vadede yüksek kazanç elde edecek" dedi.