Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emaar Square Mall, Nisan’da ziyaretçilere açılıyor

2,3 milyar dolar yatırım değerine sahip olan Emaar Square Mall, dakikada yaklaşık 100 kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden The Dubai Mall’a imza atan gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties, İstanbul Çamlıca’da inşa ettiği Emaar Square Mall’ın kapılarını Nisan’da açıyor. Yaşam ve alışveriş merkezi olan bu proje, dakikada yaklaşık 100 kişiyi ağırlayacak.

Turist oranı yüzde 10 hedefleniyor

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emar Square Mall’ın Türkiye CEO’su Cenk Arson, Emaar deneyimini kullanarak Türkiye’ye yeni bir turizm potansiyeli kazandırmak istediklerini belirterek, AVM ziyaretçileri arasında turistlerin oranını yüzde 10 seviyesine yükseltmek istediklerini vurguladı.

Emaar Türkiye Kıdemli Direktörü Arzu Uludağ Elazığ ise bu hedefe ulaşmak için güçlü dayanakları olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Öncelikle birlikte yola çıktığımız markaların gücünden güç alıyoruz. Ve tabiiki Emaar’ın yarattığı ve müşteri deneyimini temel alan iş modelini kullanıyoruz. Teknoloji yatırımlarımız sayesinde, Emaar’ın 125 milyon uluslararası AVM müşterisinin alışveriş alışkanlıklarını izleyebiliyoruz. Tercih ve beklentilerini çok iyi bildiğimiz bu kitleye yönelik özel fırsatlar tasarlıyoruz. Yılboyu devam eden yoğun bir etkinlik programı sunacağız. Yalnız Türkiye’de değil, dünyada kutlanan özel günleri kapsayan fırsat ve programlar yaratacağız. Acenteler, oteller ve hava yolu şirketleriyle birlikte kampanyalar düzenleyecek, İstanbul için yurt dışında tanıtım kampanyaları yapacağız” dedi.

Lüks markalara ev sahipliği yapacak

Emaar Square Mall, Türkiye’ye ilk defa gelen lüks markaların yanısıra sosyalleşmek, dinlenmek, eğlenmek veya ailesiyle birlikte iyi vakit geçirmek isteyen herkesi tek mekanda buluşturmaya hazırlanıyor. Projede 2 bin 400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema, akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi, seyir terası, eğlence alanları, 100’den fazla restoran ve kafe, geleneksel Türk pazarı ve moda merkezi bulunacak.