Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emaar Square teslime hazırlanıyor

Emaar tarafından Çamlıca'da geliştirilen Emaar Square'de yer alan “Heights” dairelerin teslimatları Aralık ayında başlıyor. Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Konut ve ofis bloklarının yanı sıra 5 yıldızlı bir otel ve alışveriş merkezinin de yer aldığı Emaar Square projesi 66 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Alanları 59 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projede bulunan “Heights” dairelerin teslimatları Aralık ayında başlıyor.

Konfor ve fonksiyonel kullanıma göre tasarlanan Heights daireler, ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. İstanbuşl'un en yeşil alanlarından Çamlıca’da yükselen Emaar Square; lokasyonu, ulaşım kolaylığı ve tüm İstanbullulara hizmet eden dünya standartlarında bir alışveriş ve eğlence anlayışıyla, şehrin yeni cazibe merkezi olurken, daire sahiplerine de keyifli bir yaşam sunacak.

Tarzı şehirle buluşturan Heights’ta yer alan daireler daha hızlı bir yaşamın gerekliliklerine cevap olacak fonksiyonellikte tasarlandı. Çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kat ile 333 üniteden oluşan Heights, Emaar Square Alışveriş Merkezi'nin hemen üzerinde yer alıyor. Yeni bir lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunan Heights en son teknolojiler ile donatıldı. Emaar Square Heights’ta 1 odadan 5 odaya değişen dairelerin yanında stüdyo daireler de bulunuyor.