Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emaar Square'de yaşam başlıyor

Emaar tarafından Çamlıca'da hayata geçirilen Emaar Square projesinde yer alan residence dairelerin sakinleri yeni evlerine taşınmaya başladı.

Alışveriş merkezi, otel, ofis ve konutlardan oluşan bir karma proje olarak Çamlıca’da 66 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Emaar Square’de yaşam başlıyor. Geleneksel apartman konseptinde tasarlanan Emaar Square Residence sakinleri evlerine taşınmaya başladı.

2,3 milyar dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilen Emaar Square Residence’ta yer alan daireler özellikle geniş metrekarelerde yaşamak isteyen, kapalı mutfak tercihi olan çocuklu ailelere hitap ediyor. 5-14 kat arasında değişen daha alçak katlı dört ayrı binadan oluşan Emaar Square Residences'da konutların dış cepheleri de aynı çizgi paralelinde Nişantaşı, Bağdat Caddesi gibi İstanbul'un geleneksel semtlerinin dokularını taşıyor.

1+1’den 1+4’e kadar farklı daire ve penthouse seçeneklerinin olduğu Emaar Square Residence’ta toplamda 420 ünite yer alıyor. Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu ile bir ailenin ihtiyaç duyduğu konfor Emaar Square Residence’ta sunuluyor.