Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eminevim hedef büyüttü

Bugüne kadar 95 bin kişiyi ev ve araba sahibi yapan Eminevim'in yeni hedefi 2017'nin ilk aylarında bu rakamı 100 bine çıkarmak.

Müşterilerine ‘Elbirliği Sistemi’ ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, bu zamana kadar toplam 95 bin müşterisini ev ve otomobil sahibi yaptı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; "Bu zamana kadar insanlarımızın ev ve otomobil sahibi olmalarına yardımcı olduk, onları hayallerine kavuşturduk. Onların bizlere olan güveniyle bugün 95 bin teslimata ulaştık. Hedefimiz 2017’nin ilk aylarında 100 bin teslimata ulaşmak." dedi.

Emin Üstün yapılan teslimatlar hakkında ise "Toplumun orta geliri kesimine hitap eden projelerle, dar gelirli kesimi ev ve otomobil sahibi yapmayı amaçlayarak, Elbirliği Sistemi ile bugüne kadar 95 bin teslimat yaptık. Eminevim Türkiye de bugüne kadar yapılmamış ve yapılması zor bir işe imzasını attı. Kurulduğu günden bu tarafa toplam 95 bin teslimat ile vatandaşın yüzünü güldürdük. Eminevim aylık bin 300 teslimatı ile orta ve dar gelirli ailelerin umudu oldu." diye konuştu.

İstanbul 2+1, Anadolu 3+1 tercih ediyor

Üstün, "Kendi sistemimizle vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. Eminevim, bu zamana kadar ev fazla ev teslimatını İstanbul’da yaptı. İstanbul’un ardından; Ankara, Konya, Kocaeli, Bursa, İzmir, ve diğer illerimiz yer alırken, İstanbul’da yaşayan vatandaşlar 2+1, diğer illerde ise genellikle 3+1 ve üzerindeki konutları tercih ediyorlar. Bu tercihlerdeki en büyük nedenlerin başında İstanbul ve Anadolu’daki fiyatlar geliyor. Anadolu’daki fiyatlar İstanbul’a göre daha uygun olduğu için vatandaşlarımız buralarda daha büyük daire tiplerini tercih ediyor." dedi.