Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eminevim Nefes’te fiyatlar ve ödeme seçenekleri belli oldu

İstanbul’a yakın konumu ve sürekli yenilenen yüzüyle dikkat çeken Sakarya Kocaeli’nde hayata geçirilen Eminevim Nefes’te fiyatlar ve ödeme planları belli oldu.

Ödeme alternatifleri ve daire fiyatları merakla beklenen Eminevim Nefes konut projesiyle ilgili tüm detaylar haberimizde…

Eminevim İnşaat kalitesiyle Sakarya Kocaeli’de hayata kazandırılan Eminevim Nefes konut projesi 5 bin 40 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırıldı.

Fiyatları ve ödeme planları merakla beklenen projede toplamda 87 adet konuta yer verildi. 7 blok şeklinde tasarlanması beklenen geniş bir alana yayılan konut projesinde yer alan daireler 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlandı.

1+1 ve 2+1 formatında tasarlanan dairelerden meydana gelen projedeki dairelerin büyüklükleri ise 47 metrekare ile 77 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede yer alan 1+1 tipinde tasarlanmış dairelerin tümünün satışları bitti. Projede yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerin satışları halen devam ediyor.

Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 164 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Ödeme planları da açıklanan projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20 oranında peşinat ödeyerek geri kalan konut bedelini de şirket bünyesinden sağlanan finansmanla 60 ay yüzde 0 faiz ayrıcalığıyla taksitler şeklinde tahsil edebiliyorlar.

Eminevim İnşaat tarafından Sakarya Kocaeli’nde yaşama geçirilen Eminevim Nefes konut projesinde konut alıcısına hemen teslim avantajı sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler peşinatlarını ödedikten hemen sonra anahtarlarını teslim alarak yeni dairelerine yerleşme avantajını elde edebiliyorlar.

Sakarya Kocaeli Yalı Mahallesinde konumlandırılan proje denize 150 metre uzaklıkta, Sakarya il merkezine 70 kilometre uzaklıkta, İstanbul’a ise 178 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Butik proje olmasına karşın alıcısına çok fazla sosyal olanak sağlayan projenin donatıları ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Açık yüzme havuzu
• Çocuk yüzme havuzu
• Kafe
• Fitness merkezi
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alanlar