Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut Beşiktaş ve İkitelli'den arsa aldı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından İstanbul’un Beşiktaş ve İkitelli bölgelerinden arsa satın aldı.

Konut ve gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Beşiktaş ve İkitelli’den arsa satın aldı.

Emlak Konut GYO, Beşiktaş ve İkitelli’den aldığı arsalar için toplam 387 milyon 6 bin 440 lira ödedi. İstanbul’un iş ve yaşam merkezlerinin en önemli lokasyonlarından Beşiktaş ve İkitelli’den alınan arsalar Emlak Konut GYO’nun yeni projelerinde kullanılacak.

Türkiye gayrimenkul ve konut sektörünün lider isimlerinden ve en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO yaptığı yatırımlar, aldıkları arsalar ile olduğu kadar ürettiği ve sektöre kazandırdığı kampanyalar ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Sektörde büyük yankı uyandıran konut kampanyalarına imza atan ve birçok vatandaşın konut sahibi olmasını sağlayan Emlak Konut GYO İstanbul’un en öneli iş ve yaşam merkezlerinden iki tanesi Beşiktaş ve İkitelli lokasyonlarından arsa satın aldı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yeni satın aldığı arsalar hakkında bir açıklama yaptı. Sektörün lider isimlerinden Emlak Konut GYO, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan (TOKİ) Başakşehir İkitelli-1 Mahallesi ve Beşiktaş Mecidiye Mahallesi'ndeki 17 adet arsayı satın aldı.

Emlak Konut GYO konuya ilişkin KAP’a bir açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO KAP açıklamasında; "Şirketimiz ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı arasında; İstanbul İli, Başakşehir İlçesi İkitelli-1 Mahallesinde yer alan 13.502,27 m² yüzölçümlü 1 adet arsanın 27.004.540,00 TL bedel üzerinden peşin olarak, İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi Mecidiye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan toplam 29.760,50 m² yüzölçümlü 16 adet arsaların ise 360.001.900,00 TL bedel üzerinden altı eşit taksitte ödenmek üzere vadeli olarak, Şirketimizce satın alınmasına yönelik 03.09.2018 tarihinde protokol imzalanmıştır." ifadelerini kullandı.