Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde ihaleler yine iptal!

Emlak Konut GYO projesi Bizim Mahalle 1. ve 3. Etap ihaleleri ikinci kere iptal edildi. İşte detaylar…

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından hayata kazandırılan Emlak Konut Bizim Mahalle projesinin 1. ve 3. Etaplarındaki ihaleler iptal edildi.

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Küçükçekmece sınırlarında yaşama kazandırılacak olan Emlak Konut Bizim Mahalle 1. Etap ve 3. Etap ihaleleri iptal edildi. Bizim Mahalle 1 ve 3 etaplar 3 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen ihalede şirketin belirlediği minimum bedelin altına talep gelmesiyle iptal edilmişti. İkinci kere 4 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen ihale de yine iptal edildi. Emlak Konut Küçükçekmece

Bizim Mahalle projesinin 3. Etabı da 8 Mayıs 2018 tarihinde ihaleye çıkılacaktı. Ancak projenin 3. Etabının ihalesi de iptal edildi.

Emlak Konut GYO tarafından ihale iptalleri ile ilgili kamuyu aydınlatma amaçlı Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklama yapıldı.

İşte Emlak Konut GYO tarafından KAP’a yapılan Emlak Konut Bizim Mahalle 1. ve 3. Etap ihalelerinin iptaline ilişkin açıklama:

"Şirketimiz projelerinden olan ve sırasıyla 04.05.2018 – 08.05.2018 tarihlerinde 1. Oturumları yapılacak olan, İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ile İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihaleleri, ileriki süreçte yeniden değerlendirilmek üzere iptal edilmiştir."