Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO 1 milyar TL değerindeki hisseyi geri alacak

Emlak Konut GYO (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından 1 milyar TL değerinde hisse senedinin 3 yıl içinde geri alımı yapılacak.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl içerisinde 1 milyar TL değerinde hisse senedi geri alınacak. Emlak Konut GYO (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Emlak Konut GYO tarafından 36 ay boyunca uygulanmak üzere hisse geri alım programı kapsamında 1 milyon TL değerinde fon ayrıldı.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamadan edinilen bilgilere göre, şirket tarafından geliştirilen mevzu bahis hisse senedi geri alım programı mevcut nakit varlıklar ve şirket faaliyet gelirleri ile finanse edilecek.

36 ay süre boyunca uygulanması planlanan 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı ile ilgili oluşturulan program 28 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel Kurul’da onaya sunulacak. Genel Kurul’dan geçtikten sonra geliştirilen geri alım programı uygulanmaya başlayacak. Program kapsamında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl süre içinde 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı yapılacak.

Payların geri alımının sağlanması için belirlenen fiyat alt ve üst limitleri düzeltilmesinin sağlanması halinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklanacak. KAP üzerinden açıklanmak üzere payların geri alınması için belirlenen fiyat alt ve üst limitleri düzeltilmesi halinde 0,00 TL ve 4,00 TL seviyelerinde yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl süre içinde 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı yapılacak.