Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Emlak Konut GYO 1 milyar TL değerindeki hisseyi geri alacak

Emlak Konut GYO (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından 1 milyar TL değerinde hisse senedinin 3 yıl içinde geri alımı yapılacak.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl içerisinde 1 milyar TL değerinde hisse senedi geri alınacak. Emlak Konut GYO (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre Emlak Konut GYO tarafından 36 ay boyunca uygulanmak üzere hisse geri alım programı kapsamında 1 milyon TL değerinde fon ayrıldı.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamadan edinilen bilgilere göre, şirket tarafından geliştirilen mevzu bahis hisse senedi geri alım programı mevcut nakit varlıklar ve şirket faaliyet gelirleri ile finanse edilecek.

36 ay süre boyunca uygulanması planlanan 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı ile ilgili oluşturulan program 28 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Genel Kurul’da onaya sunulacak. Genel Kurul’dan geçtikten sonra geliştirilen geri alım programı uygulanmaya başlayacak. Program kapsamında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl süre içinde 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı yapılacak.

Payların geri alımının sağlanması için belirlenen fiyat alt ve üst limitleri düzeltilmesinin sağlanması halinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklanacak. KAP üzerinden açıklanmak üzere payların geri alınması için belirlenen fiyat alt ve üst limitleri düzeltilmesi halinde 0,00 TL ve 4,00 TL seviyelerinde yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından 3 yıl süre içinde 1 milyar TL değerindeki hisse senedinin geri alımı yapılacak.