Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO gurbetçileri ev sahibi yapacak

Emlak Konut GYO, gayrimenkul sektörünün temsilcileriyle beraber yatırımcılar ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Hedef gurbetçileri ev sahibi yapmak.

Emlak Konut GYO ve gayrimenkul sektörü temsilcileri, yatırımcılar ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre; düzenlenen organizasyonda konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, gurbetçilere yatırım fırsatlarını anlattı. Hakan Gedikli, amaçlarının yurt dışında yaşayan vatandaşları ev sahibi yapmak olduğunu söyledi.

2023 HEDEFLERİNE DOĞRU ÇALIŞMALARA DEVAM

3.8 milyar TL ödenmiş sermayesi ve ulaştığı 22.3 milyar TL’lik aktif toplamıyla 2023 yılında 250 bin bağımsız bölüm vizyonuyla çalışmalarına devam eden Emlak Konut GYO, ülke ekonomisine katkı sağlamak için yeni bir proje geliştirdi. Emlak Konut, bu kapsamda vatandaşlara ve yatırımcılara yeni fırsatlar sunmayı amaçlıyor.

GURBETÇİLER KONUT SAHİBİ OLACAK

Emlak Konut GYO olarak 65 yıldır planlı, nitelikli şehircilik anlayışıyla vatandaşları yaşanabilir alanlarda ev sahibi yapmaya devam ettiklerini ifade eden Hakan Gedikli; “Bu organizasyonda bulunma sebebimiz de Avrupa'da yaşayan vatandaşlarımızı Emlak Konut güvencesiyle konut sahibi yapabilmek ve fırsatları anlatabilmek” diye konuştu.

YATIRIMINIZIN ADRESİ VATANINIZ OLSUN

Hakan Gedikli, yatırımcılara “yatırımınızın adresi vatanınız olsun” çağrısında bulundu. Emlak Konut olarak sektörün diğer kuruluşlarıyla beraber yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza ulaşmak istediklerini ifade eden Gedikli; “Yurtdışında çalışan ve üreten vatandaşlarımızın kendi ülkelerinde yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirmeleri ülke ekonomisine destek olma anlamında büyük bir önem taşıyor. Bunun için vatandaşlarımıza diyoruz ki "Yatırımınızın adresi vatanınız olsun". Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın milli ekonomiye katkı vereceğini olan inancımız tam” diye konuştu.