Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO MIPIM 2018’de yabancı yatırımcılara fırsatları anlattı

Konut sektörünün en kapsamlı fuarı MIPIM 2018’e katılan Emlak Konut GYO yabancı yatırımcılara Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı.

Gayrimenkul sektörünün en önemli ve en kapsamlı fuarlarından bir tanesi olan MIPIM 2018’e katılan Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı kuruluşu Emlak Konut GYO yabancı yatırımcılarla bir araya gelerek ülkedeki değerli yatırım fırsatlarını anlattı.

MIPIM 2018 hakkında İstanbul Çadırı’nda birtakım değerlendirmelerde bulunan Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim; “MIPIM, 1970 yılından bu yana devam eden fuarın sektör temsilcileri ile yatırımcıların bir araya gelmesinde çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizerek, “Bu tip organizasyonların en önemli fonksiyonunun ’sürdürülebilir tanıtım’ olduğu unutulmamalıdır” dedi.

Eski günlerin mahalle tadını geri getiren, özlenen yaşamı günümüze taşıyan İstanbul Avrupa yakasının Küçükçekmece ilçesi sınırlarında Emlak Konut GYO tarafından hayata kazandırılan Bizim Mahalle projesi yabancı yatırımcıdan fuar boyunca yoğun ilgi gördü.

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden Küçükçekmece sınırlarında hayata kazandırılan ‘mahalle’ konseptli proje Bizim Mahalle MIPIM 2018’de yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi gördü. Projede 6 bin adet bağımsız birimden konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

İstanbul’da ayrıcalıklı bir yaşam sunan projenin yabancı yatırımcı tarafından yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim; “Özellikle Küçükçekmece ilçesi sınırlarında 1 milyon metrekarelik bir alanda kurulan ve özlenen mahalle yaşamı konseptiyle duyurduğumuz Emlak Konut Bizim Mahalle projemiz yabancı yatırımcıların ilgisini çekti” dedi.

Yabancı ülke vatandaşlarına konut satışlarının yeni verilere göre yüzde 22 oranında bir artış yaşadığını kaydeden Yetim, Emlak Konut GYO olarak 2023 hedefleri doğrultusunda 250 bağımsız birim üretimleriyle çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini ifade etti.