Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO projelerinde 240 ay vade imkanı sunulacak

15 Temmuz'da gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimi sonrasında yatırımcılara 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunan Emlak Konut GYO, vadeyi 240 aya çıkarıyor.

İnşaat sektörünün öncü şirketlerinden Emlak Konut GYO, yeni kampanyası için çalışmalara başladı. 15 Temmuz sonrasında başlattığı 'Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz' kampanyasıyla hem sektöre hem de ekonomiye can suyu veren şirket, bu hareketliliğin 2017'de de devam etmesi için yeni bir seferberlik başlatma kararı aldı.

Detaylar çok yakında açıklanacak

Sektör temsilcilerini Ataşehir'deki Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde bir araya getiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, toplantıda yapılacak yeni kampanya için inşaatın patronlarıyla görüş alışverişinde bulundu. Türkiye'nin önemli inşaat şirketlerinden 50'den fazla müteaahitin katıldığı toplantıda önemli kararlar alındı. Bu görüşme kapsamında, Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyasına dahil olacak konutların 0,70 faiz oranıyla 240 ay vade ile satışa sunulması kararlaştırıldı. Faiz oranları hakkında bankalarla görüşme yapılmasının gerekli olduğunun da konuşulduğu toplantını detaylarının önümüzdeki günlerde basınla paylaşılması bekleniyor.

Şubat ayında başlayacak

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında elini taşın altına koyan gayrimenkul sektörü, Emlak Konut GYO öncülüğünde bir dizi kampanya başlatmış, faizleri 0.70'e kadar indirmişti. Şubat ayında başlaması planlanan yeni kampanya hakkında bilgi veren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Temmuz sonrası başlatılan kampanyanın çok başarılı olduğunu, bu kampanya sonrasında 'Acaba daha neler yapabiliriz' diye düşünmeye başladıklarını belirterek, "Bunun için sektör temsilcileriyle bir araya geldik, 'faiz oranını daha da düşürüp, vadeyi uzatacak bir kampanya hazırlayalım' dedik. Şu anda detaylar bankalarla konuşuluyor" dedi.