Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO tarihi kampanyasını 4 ay daha uzattı

Emlak Konut GYO, 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminden sonra konut satışlarını canlandırmak amacıyla başlattığı tarihi kampanyasını 4 ay daha uzattı.

Emlak Konut GYO'nun geçtiğimiz ay başlattığı tarihi kampanyasına ilgi büyük oldu. Sabah'ta yer alan habere göre, 31 Ağustos'ta son bulması beklenen kampanya, 31 Aralık'a kadar uzatıldı. Geçmişe dönük borcu olan vatandaşın yüzde 20 indirimle borcunu kapatmak için de kampanya başlatan şirket, tüketiciden gelen yoğun talep nedeniyle süreyi 30 Eylül'e kadar uzattı. Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, tarihi kampanyaya yoğun ilgi olduğunu belirterek, "Ülkemizin geleceğine güvenen tüm sektörlerin bu tarz hamleler yapması gerekiyor" diye konuştu.

GYODER de süreyi uzatabilir

Emlak Konut GYO'nun "Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz" kampanyasına "Gayrimenkulde güç birliği, daha güçlü Türkiye" kampanyasıyla destek veren GYODER'in de katılmasıyla proje sayısı 86'ya konut sayısı da 56 bine çıkmıştı. GYODER Başkanı Aziz Torun, yaz durgunluğunun olduğu günlerde birçok vatandaşın tatilde olduğundan kampanyadan faydalanamadığı için süreyi uzatmayı düşündüklerini söylemişti.

Kısa sürede rekor satış

25 günde 2 bin 200 bağımsız bölüm satılan Emlak Konut GYO projelerinde 1 milyar 450 milyonluk ciro yapıldı. Kampanyayla yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 aya kadar vadeyle ev almak mümkün.