Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO, Türkiye’deki yatırım fırsatlarını Katar’da anlattı

Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılan Emlak Konut GYO, Türkiye’deki yatırım fırsatları hakkında yabancı yatırımcılara bilgi verdi.

Türkiye ve Katar arasındaki iş ortaklığını daha ileri boyuta getirebilmek için 19-21 Nisan tarih aralığında Katar’da düzenlenen Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılan Emlak Konut GYO, Orta Doğu ve Körfez Bölgesinden birçok yatırımcı ile bir araya geldi.

Katar ile Türkiye arasında ticaret ağı artmalı

Kişi başına düşen milli gelirde dünyanın en zengin ülkesi olan Katar ile ülkemizin ticaret ağının artması yönünde çalışmaların devam etmesi gerektiğini dile getiren Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim; “son zamanlarda ülkemizde artan Katar kaynaklı yatırımlarla ve diplomatik yakınlıkla beraber Expo Turkey By Qatar fuarı hem Emlak Konut olarak bizler için hem de diğer Türk yatırımcı firmalarımız için ayrı bir önem teşkil ediyor. Özellikle Katar’ın en çok yatırım yaptığı dördüncü ülkenin Türkiye olduğu gerçeğini düşününce iki ülke arasındaki ilişkiler farklı bir boyut kazanıyor.” dedi.

İstanbul’un marka değeri daha da arttırılmalı

Türkiye’nin dünyadaki önemine de değinen Ertan Yetim; “özellikle Körfez ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere yabancı yatırımcılar için, tarih boyunca birçok medeniyete heyecan veren, iki kıtayı birleştiren, stratejik konumu ve günümüz mega kentleşmesiyle Türkiye ekonomisinin de can damarını oluşturan İstanbul her geçen gün cazibesini artıran bir vizyon ortaya koyuyor. Bizlerde bu cazibeyle Global arenada rekabet gücü yüksek olan İstanbul’un, marka değerini daha da artırmak için çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. Bu bağlamda projelerimizi hayata geçirirken sosyal hayat, ulaşım ve ekonomik sürdürülebilirlik felsefesini göz önünde bulundururken hem kültürel kimliğimizi korumaya ve hem de teknolojik gelişmeleri projelerimize kanalize etmeye özen gösteriyoruz.