Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO’dan 316 milyon TL değerinde arsa satışı!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ortaklığı platformu Emlak Konut GYO, 33 arsayı 316 milyon TL’ye satışa sundu!

En büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı platformu Emlak Konut GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) tarafından toplam mali değeri 316 milyon TL olan ve 25 adeti İstanbul’da, 6 adeti Tekirdağ’da birer taneleri de Kastamonu ve Kocaeli illerinde yer alan 33 adet arsayı satışa sundu.

Emlak Konut GYO’un satışa çıkan arsalarından 25 tanesi İstanbul’da!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) toplam mali değeri 316 milyon TL şeklinde tespit edilen 33 arsasını satışa çıkardı. Emlak Konut GYO tarafından satışa çıkarılan arsaların 25 adeti İstanbul’da, 6 adeti Tekirdağ’da, birer tanesi de Kastamonu ve Kocaeli’nde yer alıyor.

Emlak Konut GYO yurt genelinde farklı noktalarda yer alan toplam 33 adet arsasını satışa çıkarıyor. Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan toplam 33 adet arsanın değeri 316 milyon 359 bin TL tutarını buluyor.

İstanbul’da yer alan Emlak Konut arsalarında fiyatlar 520 bin TL’den başlıyor

İstanbul’da Ataşehir, Başakşehir, Kartal, Maltepe ve Sarıyer’de yer alan arsaların fiyatları 520 bin liradan başlıyor, 63 milyon 500 bin liraya kadar çıkıyor.

Emlak Konut arsalarının en pahalısı Ataşehir’de yer alıyor

Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulacak olan arsaların içinde 63.5 milyon lirayla en pahalısı, Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi’nde yer alıyor. Ataşehir Küçükbakkalköy mevkiinde yer alan Emlak Konut GYO arsasına dilenirse sağlık tesis alanı inşa edilebiliyor.