Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Emlak Konut GYO’dan global ölçekli atak

Emlak Konut Genel Müdürü Gedikli, kurumu ve Türkiye’yi en iyi şekilde anlatabilecek platformlarda yer almaya özen gösterdiklerini ifade etti.

Emlak Konut GYO olarak dışa açılmanın her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektörü için de önemli olduğunu ifade eden Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Hakan Gedikli; “Kendimizi ve Türkiye’yi en iyi şekilde anlatabileceğimiz platformlarda yer almaya özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Katar’daki Expo Turkey By Qatar ve Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM fuarına katıldıklarını belirten Hakan Gedikli; “Bunun yanında Almanya ve Hollanda’da gerçekleşen etkinliklerle oralarda yaşayan vatandaşlarımızla buluştuk. 2019’da da Katar’da gerçekleşen Expo Turkey By Qatar, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşen Evim Türkiye ve Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşen MIPIM fuarlarına katıldık. Bu tarz etkinlikler ülkemizin ve firmalarımızın bilinilirliğini artırmak, tanıtımına katkı sağlamak ve yeni bağlantılar kurma anlamında büyük önem taşıyor” dedi.

Yeni Akit’te yer alan habere göre kabinenin geçtiğimiz aylarda yaptığı düzenlemelere dikkat çeken Emlak Konut GYO Genel Müdürü Gedikli; “Türk vatandaşlığı kazanmak için yapılması gereken doğrudan yatırımın 250 bin dolara çekilmesi gibi yenilikler sayesinde ülke genelinde yabancı ülke vatandaşlarına yapılan konut satışı rakamları da son döneme göre artış gösterdi. Önümüzdeki süreçte ilginin çok daha yüksek boyutlara taşınacağını beklemekteyiz” diye konuştu.